VIDEO/ Studentia në Vlorë del për darkë me shoqet, kur zgjohet në mëngjes e gjen veten në Fier

0
Loading...

Një studente e cila kishte dalë për darkë me shoqet dhe të dashurit e tyre duket se ka përfunduar si mos më keq.

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza nuk mban mend asgjë nga darka dhe për më tepër e kishte gjetur veten në mëngjes në Roskovec të Fierit.

“Një vajzë studente në qytetin e Vlorës kishte dalë me dy shoqet e saj dhe të dashurit e tyre për… Nuk mbante mend asgjë. Ndërkohë shoqet në konvikt ishin bërë merak për të”, tha gazetari.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here