Video/ Per 150$ mund të keni në duar ketë “iPhone X”!

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Apple vihet në telashe nga kinezet.

Kompania kineze Oukitel ka prezantuar celularin U18, i cili ka ngjashmëri të mëdha me celularin më të ri të Apple.
Madje, celulari i tyre po quhet kloni i iPhone X. Pjesa e prapme e tij nuk duket si celulari i Apple, edhe pse ka dy kamera të vendosura në mënyrë vertikale.

Celulari ka gjithashtu edhe aftësinë e kontrollit me gjeste dhe hapjes së celularit permes njohjes se fytyrës.

Ai ka një bateri të madhe 4,000mAh, një ekran 5.8 inç me rezolucion 720P, 4GB RAM dhe hapësirë prej 64GB.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here