VIDEO/ Koha kur Bashkim Fino luante futboll

0
loading...
loading...

Bashkim Fino pritet të zyrtarizojë kandidaturën për kreun e FSHF-së. Deputeti i Partisë Socialiste njihet si tifoz i futbollit pasi për shumë kohë është parë të luajë vetë pavarësisht kileve të tepërta.

Video më poshtë sjell momente nga një ndeshje politikanëve dhe artistëve. Fino mban mbi shpinë numrin 9 dhe është protagonist në një nga golat e shënuar nga Erion Braçe. 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here