VIDEO/ E mbani mend arbitrin që na gjykoi me Izraelin? Shihni si e merr dhe e fut në gojë…

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Gjermanisë midis Frankfurtit dhe Maincit ka ndodhur një episod interesant.

Personazh është bërë arbitri, Denis Ajtekin, të cilin tifozët e Kombëtares tonë e kujtojnë për gjykimin e kontestuar në “Elbasan Arena”, kundra Izraelit.

Gjatë një goditje nga këndi për ekipin e Frankfurtit, tifozët miq të Maincit hodhën sende në fushën e lojës. Ndër to edhe disa karamele.

Arbitri i ndodhur pranë ka habitur të gjithë duke marrë karamelen nga toka dhe duke e futur në gojë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here