Video/ “E dua këtë burrë më shumë se fjalët që mund ti them”

0
loading...
loading...

Kështu ka thënë me pak fjalë Gigi Hadid kur ka folur për të dashurin e saj Zayn Malik i cili shënoi ditëlindjen e tij të 25’të.

Gigi dhe Zayn tashmë janë çift dhe Gigi ka vazhduar ta shpreh publikisht dashurinë e saj për ish yllin e One Direction.

Modelja 22 vjeçare duket se është tepër e dashuruar në këngëtarin dhe ka shpërndarë nëpër rrjete sociale.

Sigurisht puthjet e tyre ishin të nxehta!

Gigi e Zayn shkëmbejnë puthje të nxehta

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here