Trendi i ri i bluzës për Krishtlindje (FOTO)

0
loading...

Bëhet fjalë për një trend që u shfaq për herë të parë nga Nicki Minaj në tetor, ku në tapetin e kuq të Tidal X, koncertit të organizuar nga Jay Z, u shfaq me njërin prej gjokseve jashtë, të mbuluar vetëm me një copë lejla në majë.

Dhe kjo veshje është marrë nga shumë vajza e djem në Instagram e është “personalizuar” për Krishtlindje duke na dhënë veshje të cilat mund t’i shihni më poshtë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here