Takohen “dy ” gratë e Edi Ramës. Milionat që i lidhin bashkë (Foto)

0
loading...
loading...

Shoqëria shqiptare është transformuar me hapa të mëdha dhe për rrjedhojë edhe mentaliteti. Sot nuk është çudi që ish gruaja dhe gruja e dikujt të jenë mike me njëra-tjetrën.

I tillë është edhe rasti është i sh bashkëshortes dhe bashkëshortes së kryeministrit. Ish-gruaja Delina Fico, sot gruaja e ministrit të Ramës, Bledi Çuçi, dhe gruaja aktuale të kryeministrit, Linda Rama, janë fotografuar sërish bashkë.

Edhe më parë ato janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe me sa duket janë shoqe të mira bashkë.

Këtë herë dy zonjat i ka bërë bashkë dashuria për pikturën , por ato ndajnë edhe interesa të përbashkëta që lidhen me fondacionin “Soros” ku përfitojnë edhe marrin fonde pa fund.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here