Striptiste për ditëlindje, dhurata e babait milioner për 12-vjeçarin

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Babai milioner i një djali 12-vjeçar ka paguar disa striptiste për ditëlindjen e tij.

Disa pamje të publikuara në Youtube tregojnë një dhomë ku djali, identiteti i të cilit nuk dihet, kërcen me një striptiste, ndërsa tjetra e mëson se si të lëvizë.

Ai është pa bluze, ndërsa një person që sillet rrotull mendohet të jetë babai i tij.

Sipas Estrella TV, milioneri ka zgjedhur këtë mënyrë për ta bërë të birin që të pëlqejë femrat, duke e mësuar me striptiste.

Ndërkohë komentet ishin të shumta, ndër to edhe krahasimi që mund të bëhej nëse në vend të djalit të ishte një vajzë dhe striptistët të ishin meshkuj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here