Skandali seksual/ Kur Salianji publikonte video para kryeministrisë (Video)

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Pse Salianji nuk mban qendrim duke sqaruar ceshtjen si dikur bente kur akuzonte nenpunes te PS lidhur me skandalin seksual ?

Një video me biseda erotike e deputetit të PD Ervin Salianji është kthyer në kryefjalën e mediave sociale këtë pasdite.
Ai është filmuar gjatë seancës plenare të Parlamentit duke shkëmbyer mesazhe me përmbajtje të fortë erotike me personazhin me iniciale G.D.

G.D dhe Salianji mendohet janë kolegë dhe shumë të afërt pasi nga biseda konstatohet se ndoshta është një nga “mikeshat” apo “miqtë” më të ngushtë/a të tij. Në fakt vështirë për ta gjetur se kush ishte por gjithçka G.D. e zbuloi vetë me ndërhyrjet e saj, që tek ne nuk kanë asnjë vlerë, raporton CNA.al.

Konteksti i mesazheve është i mbushur me fjalor banal dhe fantazi të forta erotike.

PD: Skandali i favorit seksual, fytyra e pushtetit që kanë instaluar Rama-Meta-Kokëdhima

Deklaratë e koordinatorit Ervin Salianji

Edi Rama, Ilir Meta, Koço Kokëdhima, oligarkët e Shqipërisë, treguan sot se cila është fytyra e tyre e vërtetë, dhe deri ku shkojnë ata për të kënaqur interesat, orekset dhe epshet e tyre, duke shfrytëzuar pushtetin që kanë.

Sekretari i Kokëdhimës, që kërkon favor seksual nga një e mitur, në këmbim të një vendi pune, nuk është historia personale e një pedofili. Eshtë emblema e një oligarkie në pushtet, që abuzon me fuqinë që ka përtej çdo imagjinate, në thyerje të cdo ligji, kodi e nderi.

Eshtë Edi Rama, Ilir Meta, e Koço Kokëdhima, që kanë instaluar që në fillim këtë model, i cili shtrihet më tej në gjithë vendin.

Janë këta oligarkë, që kanë futur në parlament deputetin e dënuar për trafik prostitucioni.

Janë këta oligarkë që kanë bërë kryetar të Këshillit të Qarkut, një rrëmbyes fëmijësh.

Janë Edi Rama, Ilir Meta e Koço Kokëdhima që kanë caktuar në zyrat e shtetit trafikantë të lloj-llojshëm, banditë e njerëz me precedentë penalë.

Këta oligarkë, me sjelljen e tyre, me modelin që kanë krijuar e promovuar në publik, ia kanë dhënë lejen cirakut 60 vjecar të Koço Kokëdhimës, për të kërkuar favor seksual nga një e mitur.

Partia Demokratike e konsideron këtë një krim të rëndë, një akt prej të përbindshëm që bëhet kundër ligjit, moralit, normave e traditës së vendit tonë.

Dhe përgjegjës njësoj sa funksionari i vogël i Sarandës, janë Edi Rama, Ilir Meta e Koço Kokëdhima.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here