Nuk ndalet modelja shqiptare, heq sërish mbathjet dhe del ‘nudo’ për PLAYBOY (Foto18+)

0
loading...
loading...

Modelja shqiptare, Iris Shala, ka dalë me një set të ri fotografik, ku shihet mjaft joshëse.

Ajo është fotografuar nga Michael Tabarosky.

Në të kaluarën, Shala ka pozuar edhe për revistën e njohur Playboy.

Ajo njihet edhe si mbesa e ish-aktorit të madh, Abdurrahman Shala.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here