Monika Kryemadhi shpërthen në nerva, gjuan me këpucë Edi Ramën (VIDEO)

0
loading...
loading...

Kur kamerat e televizioneve janë larguar nga salla, duket se ka shpërthyer edhe sherri i vërtetë në sallë. Me thirrje dhe britma kundër Ramës, Monika Kryemadhi nuk është përmbajtur por e ka goditur me këpucë dy herë dhe më pas ka hedhur drejt kryeministrit dosjet që ka gjetur para. E habitshme është se Rama nuk i është përgjigjur në asnjë moment dufit të Kryemadhit, por e ka pritur me qetësi situatën.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here