Kush është politikani i njohur shqiptar që parkon kështu… (FOTO)

0
loading...

Tashmë prej kohësh është bërë trend që të shohim të parkuara makina luksi mbi trotuar, pa pyetur për rregullat e qarkullimit rrugor, që shkelen “ditën për diell” nga poseduesit e tyre.

Në rastin konkret, kjo makinë tip “Range Rover” ka kapërcyer bordurën ndarëse të rrugës dhe është parkuar pa pikë problemi në mes të trotruarit, ku kalojnë këmbësorët.

Por, e dini se kujt i përket kjo makinë luksoze? Sipas “Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore nga Atlantik Sh.a.”, e cila publikon edhe foton flagrante, makina i përket kryetarit të bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako.

Nuk dihet si ka përfunduar makina e politikanit të rëndësishëm në mes të trotuarit, ndonëse çdokush është koshient se një veprim i tillë është i dënueshëm nga autoritetet përkatëse.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here