Kejvina “sfidon” shiun me këtë foto seksi ku tregon gjoksin!

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Velina seksi e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina duket se e ka “sfiduar” shiun e kësaj fillim jave.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft provokuese, ndërkohë që ka ekspozuar dekoltenë.

Edhe përmes kësaj foto Kejvina ka arritur të tërheqë vëmendjen, ndërkohë që gjithmonë e shohim mjaft të kuruar dhe në formë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here