Instruktorja e fitnesit shkon me brekë në palestër (Foto)

0
loading...

Roberta Carluccio është një model dhe instruktore e fitnesit, por përveç palestrës, ajo gjithashtu e do futbollin.

Në mënyrë të veçantë, ajo pëlqen Juventusin dhe lojtarët e saj, gjë të cilën e shpreh edhe në Instagramin e saj.

Image
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here