Getoari si sheik/ Gardëroba marramendëse e reperit, nga aksesorët te veshjet mijëra euroshe

0
loading...
loading...

Getoar Selimi është padyshim një ndër reperët më të sukseshëm shqiptar, por bashkëshorti i Marina Vjollcës nuk mbetet prapa as kur bie fjala tek pasuria.

Nuk ka si mos të bjerë në syrin e publikut, gardëroba e tij prej pasaniku dhe aksesorët e shtrenjtë.

Edhe pse dasma ka muaj që ka kaluar, reperi duket se nuk ka ndërmend të ndalë shpenzimet,  pasi sipas mediave kosovare, harxhon shifra marramendëse për pamjen e tij.

Geti u shfaq gjatë ceremonisë me një palë këpucë në ngjyrë të kuqe dhe të zezë, Dandelion Patent Degrade nga Louboutin në vlerë prej 675 euro.

Getin e shohim në klipet e tij me aksesorë të shtrenjtë. Zinxhiri i tij Versace Medusa Triple kushton jo më pak se 1600 euro.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here