FOTO+18/ Gjoksi që do t’ju lërë pa gjumë sonte

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Ish ylli i “Coronation Street” Beth Morgan po vazhdon të provokojë me gjoksin gjigant të saj.

Ajo është me pushime në Spanjë dhe përsëri ka zënë vend nëpër mediat e ndryshme për format e saj bombastike.

Mirëpo në këto foto Beth ka treguar atë, që krenohet më së shumti me të, gjoksin e saj gjigant.

Aktorja e kolme e ka bërë këtë pasi është dalë në plazh me bikini.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here