FOTO/ Shpërthen Ingrit Gjoni, më seksi se kurrë! Sot ka nxjerrë në pah gjoksin bombastik…!

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Këngëtarja Ingrit Gjoni ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më shpërthyese se kurrë.

E veshur më të zeza dhe mjaft e hapur tek pjesa e dekoltesë dhe e këmbëve, Ingriti ka provokuar pafund ndjekësit e saj në rrjete sociale.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here