FOTO/ Shikoni darkën romantike të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit për Shën Valentinin

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se e kanë festuar ditën e të dashuruarve në mënyrë speciale.

Reperi duket se e ka surprizuar moderatoren duke i përgatitur një darkë speciale e romantike, me qirinj e trëndafila.

Marina e ka ndarë me ndjekësit e saj video e cila duket se nuk ka nevojë për shumë komente.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here