FOTO/ Shikojeni shtëpinë luksoze ku jeton Adelina Tahiri me bashkëshortin e saj 50 vjeçar

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov po bëhen gati të hyjnë në shtëpi të re.

Ishte vetë Adelina ajo e cila nëpërmjet një fotografie e ka zbuluar një gjë të tillë, shkruan lajmi.net

”Ngarkim”, shkruan tek fotografia e publikuar në Instastory ku shihet një kënd i shtëpisë së tyre në të cilën mendojnë ta kalojnë pjesën e mbetur të jetës si burrë dhe grua.

Lidhja e saj me biznesmenin e njohur u komentua shumë për shkak të moshës e edhe martesa qoi shumë pluhur por Adelina duket se është e lumtur pranë tij.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here