FOTO/ Pasi Enca e quajti ‘gjyshe’, vjen reagimi i Rosela Gjylbegut! Godet në shenjë me këtë shprehje…!

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

toggle menu
LAJMI I FUNDIT
Edicioni qendror i lajmeve, 5 Shkurt 2018
FOTO/ Pasi Enca e quajti ‘gjyshe’, vjen reagimi i Rosela Gjylbegut! Godet në shenjë me këtë shprehje…!
FOTO/ Pasi Enca e quajti ‘gjyshe’, vjen reagimi i Rosela Gjylbegut! Godet në shenjë me këtë shprehje…!
18:39, 05/02/2018
Mbrëmjen e së shtunës e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” të moderatores Luana Vjollca, e ftuar ka qenë këngëtarja Rosela Gjylbegu.

Në një nga lojërat ajo u pyet me cilën këngëtare nuk do të bënte kurrë duet dhe ajo u përgjigj me këngëtaren Enca Haxhia.

Kaq u desh që Enca të shpërthente t’a quante Roselën “gjyshe” etj. Por duket se as Rosela nuk e ka lënë me kaq.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft elegante dhe krahas saj shkruan: “Mund të isha bërë shumë gjëra, por zgjodha të jem vetvetja,”-përfundon Gjylbegu. Mbetet për t’u parë si do të vijojë konflikti mes tyre.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here