Foto/ Njihuni me fustanet përrallore të dasmave mbretërore

0

Jeni kureshtarë të dini më tepër nga ceremonitë martesore të dasmave mbretërore?

Teksa bota ka nisur numërimin mbrapsht për dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle më 19 maj, një zhurmë e madhe mediatike është shkaktuar për të mësuar ndonjë detaj nga fustani.

Deri më tani gjithçka ngelet surprizë.

Ndërkohë ne po ju përcjellim disa detaje interesante nga dasmat mbretërore ndër vite.

Hidhini një sy./Tema

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here