FOTO/ Angelina Jolie shfaq tatuazhet në ceremoninë e çmimeve BAFTA

0
Loading...

Në ceremoninë e çmimeve BAFTA të pranishme ishin artiste të njohura, të cilat shkëlqyen gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

Disa nga aktoret e njohura kishin zgjedhur sërish ngjyrën e zezë në veshjen e tyre.

Përmendim këtu Jennifer Lawrence, Angelina Jolie apo Margot Robbie.

Veshjet në ngjyrë të zezë të zgjedhura nga artistet ishin në mbështetje të lëvizjes Time’s up.

E veshur me fustan të zi dhe të gjatë, i cili i nxirrte në pah pjesën e dekoltesë, Angelina Jolie u prit mjaft mirë nga fansat e saj.

Ndërkohë që veshjen e kishte kombinuar me flokët e mbledhura pas, e make up të lehtë, padyshim që Jolie mbetet një nga aktoret më të bukura të Hollywood, pavarësisht moshës.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here