Ekzekutohen dy vëllezër pas mesnate, policia jep detajet e para

0
Loading...

Dy viktimat ne fshatin Plloqicë të Malishevës jane vellezer. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 1 pas mesnatës, kur pas te shtenave me arme zjarri mbeten te vrare dy persona.

Sipas Express dy viktimat ishin vëllezër. Mesohet se ata jane identifikuar si shtetasit me inicialet e tyre janë, Sh.M., dhe B.M. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here