Dhjetë fotografitë me të cilat Anastasya ka çmendur fansat

0

Ka arritur të krahasohet me Kim Kardashian shkak i linjave të saj perfekte trupore.

loading...

Anastasya Kvitko, gjatë vitit 2017 ka qenë njëra ndër femrat më të komentuara në botën e showbizit të huaj.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, rusja super seksi ka ‘dridhur’ një rrjet të tërë me pothuajse të gjitha fotografitë që ka postuar por dhjetë prej tyre kanë qenë kulmi.

Madje me to dëshmohet se Kim ka mbetur nën hije dhe këtë mund ta vlerësoni edhe vetë pasi t’i shihni këto fotografi.

Kujtojmë se Anastsia njihet si rivalja e Kim Kardashian.

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here