Deputetja demokrate deklaratë të fortë dashurie: Një gjë dua të ta them me zë të lartë “honey”!

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Deputetja e PD, Oriola Pampuri duket se po kalon një Shën Valentin, e njohur si festa e të dashuruarve, mjaft pasionant.

Përmes një statusi në facebook, Oriola, e dyta e renditur në listën e Tiranës, pas Lulzim Bashës i ka bërë një dedikim mjaft special të shoqit në rrjetet sociale, ku i shpreh dashurinë që ndjen për të.

“Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote……Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa
p.s. this is a little surprise for you honey”, shkruan deputetja.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here