Del e vërteta e sherrit mes doktorit të VIP-ave dhe Ermal Mamaqit /FOTO

0
Të ardhurat nga klikimi i kësaj reklame shkojnë për projektin “Ushqimi për Jetimët”. Ndihmo me një klikim !
loading...

Ditën e sotme në mediat ka qarkulluar një lajm ku thuhej se ka pasur një përplasje në rrjetet sociale mes doktorit plastik të Vipave Skerdi Faria dhe Ermal Mamaqit.

Meqenëse Ermali zakonisht lë komente pikante tek miqtë e tij, kjo ka bërë që edhe këtë herë të krijohet një ngatërresë në faqen e Skerdit.

Në foton ku po tregohej një person që po dhuronte gjak,lexohet edhe komenti i Mamaqit të supozuar i cili shkruan: ‘Kur mer në intervist duet me majt mikrofonin nga vetja pastaj nga qytetari o shpirti vogël’. Pas kësaj, doktor Skerdi ndër të tjera i thotë: Do të kapësh followersa? Megjithatë nuk e dimë nëse ky i fundit e ka kuptuar se personi në fjalë nuk ishte Ermal Mamaqi i vërtetë por dikush që hiqej si ai”, citon Opinion.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here