Dalin mesazhet private të modeles shqiptare, burri miliarder i kërkon “divorcin”

0
loading...
loading...

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj prej disa ditësh kërkon të presë flokët e saj. E për këtë i është drejtuar ndjekësve të saj në Instagram. Mirëpo, ajo ka lënë në fund të pyesë bashkëshortin e saj lidhur me vendimin për të prerë flokët.

Kujtojmë se modelja është martuar me miliarderin izraelit Sam Nazarian dhe bën një jetë luksoze. Shpesh poston foto nga përditëshmëria e saj ku tregon mirëqenien dhe një super shtëpi.

Kësaj rradhe, Emina ka postuar në Instastory-n e saj bisedën me të shoqin ku i këron të presë flokët. Duket se mund të ketë një divorc mes tyre nëse ajo ndërmerr një akt të tillë. Kuptohet që biseda ka një sens humori. Shpresojmë që Sam të mos e ketë seriozisht në atë që thotë.

Emina është në pritje të fëmijës së dytë me miliarderin izraelit që i ka rrëmbyer zemrën modeles shqiptare.

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here