Tuesday, February 20, 2018

Yjësi

HOROSKOPI/ Yjet flasin për ty, e enjte 28 dhjetor 2017

Dashi Do merrni bekimin e yjeve gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin/en do jetë e shkëlqyer. Emocionet që do përjetoni do jenë të papërshkrueshme. Për beqarët do jetë ditë e animuar dhe e këndshme....

Horoskopi erotik/ Cilat janë shenjat më pasionante dhe pozicionet e preferuara

1- Dashi GRUAJA: Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. Stili i dashurisë: Dikton gjithmonë ritmin, si...

Numri i fundit i lindjes zbulon shumë për ju: 100% saktësisht!

Nuk na përcakton vetëm periudha e viteve në të cilat kemi lindur, stina e vitit apo shenja e horoskopit. Diçka interesante për çdokënd mund të mësohet edhe me numrin e fundit të vitit të...

Cili është parfumi yt, bazuar në shenjën tënde të Zodiakut…

Parfumi është një nga gjërat më të ndërlikuara për t’u blerë për disa arsye. Për fillestarët, është shumë personale dhe ju nuk e dini fare se çfarë arome do të ketë diçka derisa ta...

Horoskopi 2018/ Parashikimi i yjeve për dashurinë, karrierën dhe financat

Tani që po lëmë pas 2017-ën, të gjithë jemi kurioz se çfarë na rezervon ky vit i ri që po vjen. Më poshtë gjeni edhe parashikimin e yjeve se si do të jetë dashuria, financa,...

Shenja e horoskopi do të nisë një jetë të re në 2018-tën…

Ndryshe nga shenjat e tjera të horoskopit, Virgjëresha gjatë vitit 2018 do të njoh vetëm lumturi, duke lënë pas të gjitha shqetësimet. Me pak fjalë, çdo gjë e keqe merr fund gjatë vitit të...