Tuesday, February 20, 2018

Yjësi

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e martë 30 janar 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna e shfrenuar dhe Urani nuk janë më të mirët për shenjën tuaj dhe sot ju...

Horoskopi i pazakontë/ Zbuloni këshillat për javën e janarit 2018

Dashi (21 mars-19 prill) Anders Haugen konkurroi në SHBA si skiator profesionist në Olimpiadën Dimërore 1924. Megjithëse ai ishte një atlet profesionist, i cili kishte vendosur më parë një rekord botëror për distancën e hedhjes,...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 29 janar 2018

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 29 janar 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të jetë një...

Yjet flasin për ty/Horoskopi ditor për diten e diel, 28 janar 2018

DASHI 21. mars - 20. prill Do e vlerësoni mjaft ndihmën qe do iu japë partneri juaj sot dhe do kaloni një dite interesante pranë tij. Bashkëpunimi dhe mirëkuptimi nuk do ndalet ne asnjë moment....

Yjet flasin për ty/Horoskopi ditor, e shtunë 27 janar 2018

Dashi Duhet te jeni me tolerante dhe t’i jepni me shume rëndësi dialogut ne çift sot. Ne këtë mënyrë do largonit tensionin qe ka kohe qe ekziston ndërmjet jush dhe do ndiheni me te qete....

Yjet flasin për ty/ Horoskopi, 26 janar 2018

Dashi Kush ka kohë të tepërt të mos presë shumë, sidomos kur yjet ju favorizojnë kaq shumë. Dielli dhe Mërkuri në shenjën mike të Shigjetarit , do tju bëjë që me ndihmën e tyre të...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi, e enjte 25 janar 2018

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të dashuruarit dhe në mbrëmje ju do të përfshiheni në një atmosferë romantike bashkë me partnerin/en. Ditë e mirë edhe për beqarët, do realizojnë takime interesante...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e mërkurë 24 janar 2018

Dashi Sjellja juaj ndaj partnerit/es do jetë mjaft arrogante dhe kjo rrezikon një marrëdhënie që mund t’i prishet qetësia në çdo moment. Por për fat të mirë, Urani mbështet shenjën tuaj. Shumë beqarë do të...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e martë 23 janar 2018

Dashi Ditë çuditshme për çiftet, kontradiktat mund të zemërojnë partnerin/en tuaj. Megjithatë, Marsi është i favorshëm në shenjën tuaj dhe ju ndihmon për të normalizuar marrëdhëniet. Njohje të reja për beqarët dhe aventura. Mundohuni të...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 22 janar 2018

Dashi Do jeni shume xheloze dhe posesive me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe do keni debate te forta. Ndryshoni sa me pare sjellje nëse nuk doni te keni probleme serioze....