Wednesday, January 24, 2018

Yjësi

Yjet flasin për ty/ Horoskopi i datës 11 Janar 2017

Parashikohen ndryshime. Për momentin, mos merrni vendime të prera, që mund të mos jenë më pas të duhurat. Prisni sa të qartësohen gjërat. Mos bini pre e tundimit për të reaguar menjëherë, sidomos në...

Yjet flasin për ty/ E mërkurë, 10 Janar 2018

Dashi Hëna është në harmoni me Marsin, Merkurin, Uranin dhe Jupiterin. Priten surpriza të këndshme në punë. Ata që deri dje ju kundërshtonin, nga sot do t’ju mbështesin. Në dashuri mos u frikësoni nga përballjet...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e martë 9 janar 2018

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa më shumë kohë me të dashurin/ën tuaj dhe të jeni...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 8 janar 2018

Dashi Dite përgjithësisht e qete dhe pa probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do silleni mire me atë qe keni ne krah dhe do ia vini ne pah gabimet qe mund te beje. Ai...

Yjet flasin për ju/ Horoskopi – 7 janar 2018

Dashi Jeni gati t’i hapni krahët dashurisë, kjo vlen edhe për ata që mund të kenë dalë nga një zhgënjim sentimental. Ju dëshironi me të vërtetë të mos jeni vetëm dhe qielli i mirë do...

Horoskopi i ditës/ Yjet flasin për ty sot, e shtunë 6 janar 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Do e ndani këtë dite ndërmjet partnerit dhe familjareve tuaj te dashur. Ai qe keni ne krah do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do mërzitet me ju. Nëse jeni...

HOROSKOPI/ Yjet flasin për ju, sot, e shtunë 30 Dhjetor 2017

Dashi Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesantë që do iu joshin. Në mbrëmje do merrni një surprizë. Beqarët do kenë fat në dashuri dhe do...

Horoskopi/ Yjet flasin pë ty, sot, e premte 29 dhjetor 2017

Dashi Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesantë që do iu joshin. Në mbrëmje do merrni një surprizë. Beqarët do kenë fat në dashuri dhe do...

HOROSKOPI/ Yjet flasin për ty, e enjte 28 dhjetor 2017

Dashi Do merrni bekimin e yjeve gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin/en do jetë e shkëlqyer. Emocionet që do përjetoni do jenë të papërshkrueshme. Për beqarët do jetë ditë e animuar dhe e këndshme....

Horoskopi erotik/ Cilat janë shenjat më pasionante dhe pozicionet e preferuara

1- Dashi GRUAJA: Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. Stili i dashurisë: Dikton gjithmonë ritmin, si...