Wednesday, January 24, 2018

Yjësi

Horoskopi/ Yjet flasin pë ty, sot, e premte 29 dhjetor 2017

Dashi Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesantë që do iu joshin. Në mbrëmje do merrni një surprizë. Beqarët do kenë fat në dashuri dhe do...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi javor 15 deri 21 janar 2018

DASHI21. mars – 20. prill Jave e mbushur me shume pasion ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire gjithë kohës dhe nuk do keni aspak ankesa ndaj partnerit. Arsyetimi...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e mërkurë 17 janar 2018

Dashi Këto ditë do keni përjetime të reja në zemrën tuaj dhe do të jeni gati të bëni një kthesë vendimtare në jetën dashurore. Atmosferë emocionale edhe për beqarët të cilët do të kenë njohje...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi i datës 11 Janar 2017

Parashikohen ndryshime. Për momentin, mos merrni vendime të prera, që mund të mos jenë më pas të duhurat. Prisni sa të qartësohen gjërat. Mos bini pre e tundimit për të reaguar menjëherë, sidomos në...

Horoskopi i ditës/ Yjet flasin për ty sot, e shtunë 6 janar 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Do e ndani këtë dite ndërmjet partnerit dhe familjareve tuaj te dashur. Ai qe keni ne krah do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do mërzitet me ju. Nëse jeni...

Cili është parfumi yt, bazuar në shenjën tënde të Zodiakut…

Parfumi është një nga gjërat më të ndërlikuara për t’u blerë për disa arsye. Për fillestarët, është shumë personale dhe ju nuk e dini fare se çfarë arome do të ketë diçka derisa ta...

Puna dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar me...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 15 janar 2018

Dashi Sot shqetësimi mund t’ju çojë që të silleni ashpër me partnerin/en tuaj. Ata që janë të pakënaqur me jetën e tyre emocionale do të kërkojnë strehim diku tjetër. Beqarët duhet të jenë të kujdesshëm...

HOROSKOPI/ Yjet flasin për ju, sot, e shtunë 30 Dhjetor 2017

Dashi Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesantë që do iu joshin. Në mbrëmje do merrni një surprizë. Beqarët do kenë fat në dashuri dhe do...

Horoskopi erotik/ Cilat janë shenjat më pasionante dhe pozicionet e preferuara

1- Dashi GRUAJA: Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. Stili i dashurisë: Dikton gjithmonë ritmin, si...