Wednesday, January 24, 2018

Yjësi

Numri i fundit i lindjes zbulon shumë për ju: 100% saktësisht!

Nuk na përcakton vetëm periudha e viteve në të cilat kemi lindur, stina e vitit apo shenja e horoskopit. Diçka interesante për çdokënd mund të mësohet edhe me numrin e fundit të vitit të...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e enjte 18 janar 2018

Dashi Hëna në bashkëpunim me shenjën tuaj vazhdon t’ju nxjerrë nga telashet. Ata që nuk janë të kënaqur me gjendjen e tyre sentimentale do të enden në kërkim të njohjeve të reja. Beqarët do të...

Yjet flasin për ty/ E mërkurë, 10 Janar 2018

Dashi Hëna është në harmoni me Marsin, Merkurin, Uranin dhe Jupiterin. Priten surpriza të këndshme në punë. Ata që deri dje ju kundërshtonin, nga sot do t’ju mbështesin. Në dashuri mos u frikësoni nga përballjet...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi për ditën e sotme, 19 janar 2018

Dashi Nëse po shqyrtoni mundësinë për një udhëtim, për argëtim apo për punë, mos u ktheni mbrapa. Parashikohen përvoja shumë interesante në vijim! Mund të pasuroni bagazhin tuaj kulturor me njohje dhe njohuri të reja....

Horoskopi/ Yjet flasin pë ty, sot, e premte 29 dhjetor 2017

Dashi Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesantë që do iu joshin. Në mbrëmje do merrni një surprizë. Beqarët do kenë fat në dashuri dhe do...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 22 janar 2018

Dashi Do jeni shume xheloze dhe posesive me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe do keni debate te forta. Ndryshoni sa me pare sjellje nëse nuk doni te keni probleme serioze....

HOROSKOPI/ Yjet flasin për ju, sot, e shtunë 30 Dhjetor 2017

Dashi Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesantë që do iu joshin. Në mbrëmje do merrni një surprizë. Beqarët do kenë fat në dashuri dhe do...

Horoskopi i ditës/ Yjet flasin për ty sot, e shtunë 6 janar 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Do e ndani këtë dite ndërmjet partnerit dhe familjareve tuaj te dashur. Ai qe keni ne krah do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do mërzitet me ju. Nëse jeni...

Yjet flasin për ju/ Horoskopi – 7 janar 2018

Dashi Jeni gati t’i hapni krahët dashurisë, kjo vlen edhe për ata që mund të kenë dalë nga një zhgënjim sentimental. Ju dëshironi me të vërtetë të mos jeni vetëm dhe qielli i mirë do...

Horoskopi erotik/ Cilat janë shenjat më pasionante dhe pozicionet e preferuara

1- Dashi GRUAJA: Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. Stili i dashurisë: Dikton gjithmonë ritmin, si...