Loading...

Yjësi

Ja anët djallëzore të çdo shenje Horoskopi

Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është e shkruar në yje. Ndërsa këtu është shkruar ana e errët e çdo shenje horoskopi nga astrologia britanike Stella Hyde. Ajo shpjegon që...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e martë 6 mars 2018

Dashi Përpiquni të analizoni situatën për të rregulluar më mirë atë që nuk jeni duke bërë veçanërisht në jetën private. Shmangni grindjet nëse doni mbështetjen e partnerit/es. Beqarët do të duhet të pranojnë ftesat për...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 5 mars 2018

Dashi Ju duhet të gjeni dialogun me partnerin/en, përpiquni të kërkoni më shpesh praninë e tij/saj. Nëse keni bërë gabime, përgjegjësia nuk është vetëm e juaja. Beqarët do të duhet të shikojnë përreth dhe të...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e diel 4 mars 2018

Dashi Priten evente të kënaqshme, të cilat mund t’iu ndryshojnë jetën tërësisht. Prania e Hënës do e bëjë çdo lidhje të qëndrueshme. Ata që janë vetëm, duhet të tregohen më pak agresivë dhe ti lënë...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 26 shkurt 2018

DASHI: Sot ju te dashuruarit do ndiheni edhe me te lire për te folur dhe për te vepruar. Debatet thuajse do mungojnë tërësisht dhe marrëdhënia ka për te qene e ngrohte. Beqaret nga ana...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e enjte, 23 shkurt 2018

Dashi Një situatë e keqe emocionale kërkon më shumë kohë nga ju. Kushtojini vëmendje të folurit, me Mërkurin te Peshqit situata me partnerin/en mund të degjenerojë në zënka. Beqarët duhet të përpiqen që të mos...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e martë 20 shkurt 2018

Dashi Perspektivat për jetën sentimentale te çifteve do jene shume te mira gjate kësaj dite. Do iu jepni shume rëndësi ndjenjave dhe do bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël. Beqaret do vazhdojnë te mbeten serish...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi, 19 shkurt 2018

Dashi Sa vështirë sot për të bërë edhe gjërat më elementare! Është Marsi ai që jua turbullon idetë e sjell pështjellim, dujke iu bërë konfuzë e të pavendosur. Kujdes kanë filluar tensionet në raportet me...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e dielë 18 shkurt 2018

Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e ngrohte gjate kësaj dite. Do flisni lirshëm për gjithçka qe iu shqetëson dhe se bashku do arrini te zgjidhni çdo gjë. Beqaret do kenë mundësi me...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e shtunë 17 shkurt 2018

Dashi Venusi do ua beje jetën ne çift edhe me te bukur sot. Do ia shprehni pa fund ndjenjat atij qe dashuroni dhe do drithëroheni kur te jeni pranë tij. Beqaret nuk do kenë komplekse...