Wednesday, January 24, 2018

Yjësi

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e enjte 18 janar 2018

Dashi Hëna në bashkëpunim me shenjën tuaj vazhdon t’ju nxjerrë nga telashet. Ata që nuk janë të kënaqur me gjendjen e tyre sentimentale do të enden në kërkim të njohjeve të reja. Beqarët do të...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e mërkurë 17 janar 2018

Dashi Këto ditë do keni përjetime të reja në zemrën tuaj dhe do të jeni gati të bëni një kthesë vendimtare në jetën dashurore. Atmosferë emocionale edhe për beqarët të cilët do të kenë njohje...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e martë 16 janar 2018

Dashi Hëna kalon nëpër Bricjap sot dhe kjo do ju bëjë të ndjeni disa momente lodhjeje dhe të përfshiheni në diskutime të vogla me personin që keni në krah të cilat do t’ju shqetësojnë. Beqarët...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi javor 15 deri 21 janar 2018

DASHI21. mars – 20. prill Jave e mbushur me shume pasion ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire gjithë kohës dhe nuk do keni aspak ankesa ndaj partnerit. Arsyetimi...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e hënë 15 janar 2018

Dashi Sot shqetësimi mund t’ju çojë që të silleni ashpër me partnerin/en tuaj. Ata që janë të pakënaqur me jetën e tyre emocionale do të kërkojnë strehim diku tjetër. Beqarët duhet të jenë të kujdesshëm...

Muaji i lindjes zbulon saktë se çfarë personi jeni dhe çfarë ju pret në...

Muaji i lindjes mund të zbulojë karakterin tuaj, të metat dhe përparësitë, mirëpo edhe cila punë është ideale për ju. Shikoni se çfarë tregon muaji juaj i lindjes për personalitetin tuaj: Janari Nëse jeni të lindur në...

Horoskopi/ Yjet flasin për ju, e diel 14 janar 2018

Edhe yjet flasin për ty! Ky është horoskopi për ditën e diel, 14 janar 2018 që loop-a.com sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

Horoskopi ditor/ Yjet flasin për ty, e shtunë 13 Janar 2018

Dashi Dita e sotme do jete paksa e ndërlikuar për çiftet. Nuk iu pëlqen aspak kur partneri iu jep urdhra dhe sot kjo do sjelle debate pa fund. Disa mund te marrin edhe vendime te...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët do...

Puna dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar me...