Wednesday, January 24, 2018

Pikante

A është xheloz për gruan? Meta e pranon: Monika është zbukuruar goxha …

Nuk i ka shpëtuar edhe komenteve personale presidenti i vendit, Ilir Meta teksa është vënë përballë pyetjeve direkte të Ermal Mamaqit. “Bëheni xheloz për njëri- tjetrin, se jeni dobësuar, zbuluruar?”, e ka pyetur ai...

Kalendari i parë “hot” për vitin 2018 (Foto)

Sarah Altobello është muza e parapëlqyer e fotografit të famshëm Bruno Oliver. Fotografi i divave ka zgjedhuru pikërisht super format 90-60-90 të Sarah për kalendarin e parë “hot” të vitit 2018. Mes protagonisteve të serisë në...

“Po ngroh p*****”, aktorja shqiptare sqaron batutën e saj me pullë të kuqe

Batuta e saj bëri xhiro në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për aktoren Anna Lika, e cila teksa komunikonte në telefon me moderatoren dhe aktoren Rudina Dembacaj tha një fjalë me pullë të kuqe. Ndaj, e...

Në mullarët e kashtës me çifteli, Meta ashtu si asnjëherë (Video)

Kostumi i presidentit nuk e ka penguar aspak të shaplosë një anë të karakterit të tij spontan dhe sportiv. Është fjala për presidentin Meta, i cili do të jetë mbrëmjen e sotme i ftuar special...

Çunat nga Tirana ikin pa paguar, kamerieri i “degjeneron” keqazi

Mund të na ndodhë shpesh që të ngrihemi nga lokali ku kemi porositur, pa paguar. Kjo mund të jetë si pasojë e harresës apo edhe e pakujdesisë. Situata rëndohet edhe më shumë nëse ato që porositim...

Festa e Krishtlindjeve: Të burgosurit shqiptarë habisin Britaninë

Të burgosurit shqiptarë në Britani vazhdojnë të befasojnë opinionin publik. Tabloidi britanik “The Sun” ka publikuar një shkrim ku tregon sesi tre të burgosur shqiptarë kanë mundur të postojnë foto nga qelia duke festuar ditën...

‘Bëj seks me mua….’ Oriola ngre këmbët, por komentii Arminës ju lë pa fjalë

Modelja sexy nuk ka të ndalur me surprizat e saj. Pas fotove provokuese, fjalorit vulgar në mini serinë me Ermal Mmaqin ajo ka sërish diçka që do ju lerë pa fjalë. Oriola Marashi është një nga...

Meta ia merr valles shtruar te darka e Bektashinjve (Foto/Video)

Kryegjyshata Botërore e Bektashinjve ka organizuar një darke festive me rastin e Vitit të Ri. I pranishëm në këtë darkë festive ishte edhe presidenti i Republikës Ilir Meta, i cili nuk ka nguruar tja marrë...

Foto+18/ Çuna! Këtë vend duhet ta vizitoni në Tiranë! Do ju prishen…ëndrrat!

Nata e ndërrimit të viteve është tema kryesore e këtyre ditëve. Të gjithë mund të kenë menduar që deri në 12 të qëndrojnë në familje, ndërsa dilema më e madhe ndoshta mund të jetë...

Habit Kryemadhi: Rama shok i mirë, por jo në të gjitha drejtimet, çon sms...

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka folur për marrëdhëniet që ka me kryeministrin Edi Rama, jashtë politikës si dhe ka sqaruar pse i ka bërë bllok në telefon. Kryemadhi në emisionin “Repolitix” ka thënë se...