Wednesday, January 24, 2018

Pikante

16-vjeçarja shqiptare tregon ngacmimin seksual nga daja (SMS/Foto)

Është raportuar jo rrallë për raste të ngacmimeve seksuale në shoqërinë tonë, të bëra në vendet e punës, shkolla, objekte shtetërore, por rrallë në familje. Por, një 16-vjeçare shqiptare nuk ka duruar më. R.K., në grupin...

Elhaida Dani nxjerr gjoksin dhe shtrihet në krevat!

Kohët e fundit këngëtaren Elhaida Dani e kemi parë mjaft seksi dhe më të kuruar se kurrë në pamjen e saj. Gjithashtu vetëm pak ditë më parë ajo publikoi një foto ku tregoi se ka...

Këto janë 12 arsyet pse femrat vdesin pas meshkujve të moshuar

Sa më shumë që është një tabu, nuk është sekret se gratë preferojnë të njohin burra të moshuar mbi homologët e tyre më të vegjël. Këtu është një listë e 12 arsyeve pse. Burrat e...

“Unë s’mundem me ndryshu…” deputetja seksi tregon pse vishet liberale në parlament

Deputetja e Partisë VAKAT në Kosovë Dude Balje, teksa ishte pjese e panelit te te ftuarve dje ne Top Shoë, lidhur me veshjen ne Kuvend. Sipas saj ka paragjykime lidhur me veshjen. “Pse më paragjykojnë...

Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa e krushqi

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre. Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me...

Video/ Kallashi filmohet para pasqyrës… mënyra si dredh të pasmet ju lë pa frymë

Profesioni i saj i parë ka qenë kërcimi, punë siç duket nuk vazhdon më ta bëjë më, pasi bëhet fjalë për Donjeta Kosumi. Duket se konkurrenca nga modelet apo valltaret e tjera kanë nxitur Kallashin,...

Pse po vdesin kaq shumë pornostare? (Foto+16)

Një tjetër yll i filmave për të rritur u nda nga jeta në moshë të re. Olivia Nova, 20 vjeç, ndërroi jetë në Las Vegas, SHBA. Ajo u gjet e vdekur në shtëpinë e saj...

E pabesueshme, ja çfarë i bën dhëndri vjehrrës

Mund të ndihet si një cenim i plotë i privatësisë nëse dikush lexon mesazhet në telefonin tuaj. Një përdorues i Reddit ka zbuluar se si ai mori hak ndaj vjehrrës së tij të zhurmshme me...

10 anekdota për Trump-in nga libri që tronditi Shtëpinë e Bardhë

Donald Trump e quajti ish-drejtorin e FBI-së, James Comey një mi para se t’a pushonte nga puna, u bë konfuz lidhur me racistët e ‘Ku Klux Klan’ (KKK) dhe u beson më shumë grave...

E moshuara shqiptare kërkon partner të ri: Se duroja dot më burrin

Një e moshuar e divorcuar ka telefonuar sot në emisionin “Aldo Morning Show” , ku ka kërkuar njohje. 59-vjeçarja tha se është divorcuar prej 6 muajsh nga bashkëshorti, pasi sipas saj, ai e dhunonte...