Wednesday, January 24, 2018

Pikante

Nuk ndalet modelja shqiptare, heq sërish mbathjet dhe del ‘nudo’ për PLAYBOY (Foto18+)

Modelja shqiptare, Iris Shala, ka dalë me një set të ri fotografik, ku shihet mjaft joshëse. Ajo është fotografuar nga Michael Tabarosky. Në të kaluarën, Shala ka pozuar edhe për revistën e njohur Playboy. Ajo njihet edhe...

Sa lekë i mori Çani tutores së prostitutave?! Profil i gazetarit “pa brekë në...

Arian Çani është moderatori që drejton një emision i cili shfaqet gjithnjë me “pullë të kuqe”. Eshtë emisioni i tij “Zona e Lirë” që prej disa vitesh promovon veset më ekstreme të shoqërisë shqiptare....

Sara Kapo: E vërteta e deklaratës, se nuk bëj seks me shqiptarë

Ajo është vënë shpesh në qendër të portaleve të mediave rozë në botën shqiptare dhe jo gjithmonë për veshjet apo fotot që poston, por edhe për deklaratat moskokëçarëse që bën. E këtë të shtunë, Sara...

Bledi Mane: Asnjëherë gruas në gojë! (+18)

Në sherr e sipër kur po gjuanim njëri-tjetrin me grushta, njëri prej tyre, Piku, komshiu i katit të tretë, më tregoi nje video në celular. U shokova kur e pashë, Piku kishte dashnore gruan...

Pornostari që i kushtoi shtrenjtë Trumpit (Foto+16)

Një ish aktore e filmave porno është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur mbi marrëdhënien seksuale me Donald Trumpin. Raporti është konsumuar në 2006-ën, kur manjati i pasurive të patundshme ishte i martuar me...

Studimi: Vajzat që jetojnë në fshatra, fillojnë të kenë më herët marrëdhënie intime

Nëse prindërit tuaj do të zhvendoseshin nga qyteti i madh në një fshat të vogël për t’ju dhënë një fëmijëri më të pafajshme, ata mund të kishin “bërë” gabime. Hulumtimet e reja nga Qendra për...

Kjo është mosha kur epshi seksual tek femrat arrin kulmin…

Gjithmonë është menduar se femrat e arrijnë majën e epshit seksual pak më vonë sesa meshkujt. Por, shanset janë që vajza, ju do ta keni seksin më të mirë të jetës më herët se...

Ups! Iva Aliko harron të veshë të brendshmet (FOTO LAJM)

Ajo ka pranuar se në moshë të re, edhe pse jo e vjetër në moshë aktualisht, ka bërë ndërhyrje kirurgjikale në buzë, por për këtë është penduar. Megjithatë Iva Aliko nuk pendohet për fotot provokueseqë hedh në vazhdimësi...

Takohen “dy ” gratë e Edi Ramës. Milionat që i lidhin bashkë (Foto)

Shoqëria shqiptare është transformuar me hapa të mëdha dhe për rrjedhojë edhe mentaliteti. Sot nuk është çudi që ish gruaja dhe gruja e dikujt të jenë mike me njëra-tjetrën. I tillë është edhe rasti është...

VIDEO/ Koha kur Bashkim Fino luante futboll

Bashkim Fino pritet të zyrtarizojë kandidaturën për kreun e FSHF-së. Deputeti i Partisë Socialiste njihet si tifoz i futbollit pasi për shumë kohë është parë të luajë vetë pavarësisht kileve të tepërta. Video më poshtë...