Wednesday, January 24, 2018

Pikante

Çizmet e Monika Kryemadhit, videoja e humorit pushton rrjetet sociale

Dy aktorët e humorit, Bes Kallaku dhe Erion Isaj, nuk kanë ngelur pa komentuar situatën aktuale politike, së bashku me trazirat. Në videon e fundit që ata të dy kanë realizuar, në fokus janë...

Nostalgji/ Anjeza Shahini kapet ‘mat’ me Redon Makashin

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim: Anjeza...

“Unë s’mundem me ndryshu…” deputetja seksi tregon pse vishet liberale në parlament

Deputetja e Partisë VAKAT në Kosovë Dude Balje, teksa ishte pjese e panelit te te ftuarve dje ne Top Shoë, lidhur me veshjen ne Kuvend. Sipas saj ka paragjykime lidhur me veshjen. “Pse më paragjykojnë...

Foto+18/ 4 ditë rresht vetëm seks, drogë dhe alkool, 60 p***** më të mira...

Kjo festë zhvillohet midis 31 Dhjetorit dhe 3 Janarit dhe secilit klient i është premtuar shoqëria e dy vajzave. Organizatorët e kompanisë “Good Girls” pretendojnë se 30 mysafirët meshkuj do të ndihen si mbretër kundrejt...

Çunat nga Tirana ikin pa paguar, kamerieri i “degjeneron” keqazi

Mund të na ndodhë shpesh që të ngrihemi nga lokali ku kemi porositur, pa paguar. Kjo mund të jetë si pasojë e harresës apo edhe e pakujdesisë. Situata rëndohet edhe më shumë nëse ato që porositim...

FOTO+16/ Bleona zhduk nga Facebook këtë foto lakuriq nga plazhi

Nuk ka ditë që këngëtarja Bleona Qereti të mos surprizojë me imazhet që poston në rrjetet sociale. Fotoja e fundit vjen nga pushimet e saj në plazh. Ajo demonstron anën e saj “B” ndërsa thotë...

Arbana Osmani “kapet mat”!

Modetarorja Arbana Osmani ka publikuar një foto në Instastories ku duket se ka treguar se tashmë viti i ri në punë për të ka nisur. Në këtë foto të bërë nga kolegu dhe miku i...

A është xheloz për gruan? Meta e pranon: Monika është zbukuruar goxha …

Nuk i ka shpëtuar edhe komenteve personale presidenti i vendit, Ilir Meta teksa është vënë përballë pyetjeve direkte të Ermal Mamaqit. “Bëheni xheloz për njëri- tjetrin, se jeni dobësuar, zbuluruar?”, e ka pyetur ai...

Këto janë 12 arsyet pse femrat vdesin pas meshkujve të moshuar

Sa më shumë që është një tabu, nuk është sekret se gratë preferojnë të njohin burra të moshuar mbi homologët e tyre më të vegjël. Këtu është një listë e 12 arsyeve pse. Burrat e...

Ups! Iva Aliko harron të veshë të brendshmet (FOTO LAJM)

Ajo ka pranuar se në moshë të re, edhe pse jo e vjetër në moshë aktualisht, ka bërë ndërhyrje kirurgjikale në buzë, por për këtë është penduar. Megjithatë Iva Aliko nuk pendohet për fotot provokueseqë hedh në vazhdimësi...