Wednesday, January 24, 2018

Pikante

Pse kumarxhinjtë nuk mund ta lënë bixhozin

Nëse keni luajtur bixhoz ndonjëherë, mund të keni vënë re se një humbje e ngushtë ju bën të doni ta vazhdoni lojën. Ky është vetëm një shembull nga keqinterpretimi i fitimit, të cilin njerëzit shpesh...

A shkohet kështu në festë? (Foto +16)

Vajzat e programit TOWIE e dijnë shumë mirë se si të luajnë me veshjet ose... zhveshjet. Kështu që yjet bukuroshe u shfaqën tepër provokuese për ditëlindjen e Bobby Norris, ku Lydia Bright dhe Amber Dowding...

Ministrja e bukur serbe që po kërcënon me burg shqiptarët (Foto)

Ministrja serbe e Drejtësisë Nela Kuburovic, ka thënë se Gjykata Speciale do të marrë të pandehur në fillim të këtij viti, ish-pjesëtarët e UÇK-së. Ajo tha se Serbia ka ofruar një dokumentacion të madh për...

Stresi kunja për Flori Mumajesin: Qeni është më besnik se ty

Në 2016-n, pas incidentit mes Flori Mumajesit dhe Stines në festivalin Kënga Magjike, reperi Stresi i doli në mbrojtje mikut të tij Flori. Madje në portale u përfol se Stresi kishte ndërhyrë në konflikt për...

“Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën”, fallxhorja këshillon vajzën (video)

Të gjithë kemi kuriozitet për të mësuar mbi të ardhmen, sidomos në fillim-viti.Por kur je para një dileme, apo vendimarrje të vështirë, kureshtja të con edhe të shohësh filxhan. Qytetarja jonë ka shkuar në...

“Dua parfumin tënd kudo”/ Ditarët e fshehtë që zbuluan dashurinë pasionante…

  Ditarët që zbuluan historinë e fshehtë të dashurisë së Henri Miller me Anais Nin: Rrëfime nga orët që kaluan bashkë dy personazhet e njohur të letrave të shekullit XX Anais, kur u ktheva mbrëmë në...

Foto+18/ 4 ditë rresht vetëm seks, drogë dhe alkool, 60 p***** më të mira...

Kjo festë zhvillohet midis 31 Dhjetorit dhe 3 Janarit dhe secilit klient i është premtuar shoqëria e dy vajzave. Organizatorët e kompanisë “Good Girls” pretendojnë se 30 mysafirët meshkuj do të ndihen si mbretër kundrejt...

Gjermanët tallen keq me shqiptarët përmes një videoje

Një video që po qarkullon në rrjete sociale dhe e cila është bërë nga ndonjë shtetas gjerman, i paraqet shqiptarët në një mënyrë jo të këndshme. Ata janë tallur keq duke luajtur rolin e një...

Rama emëron drejtoreshë te burgu i grave një vajzë seksi (FOTO)

Një vajzë e re dhe tërheqëse nga Gjirokastra është emëruar drejtoreshë e burgut të grave në Tiranë. Ajo është Jetmira Sula, e cila zëvendësoi në këtë detyrë Xhoi Jakajn. Menjëherë Sula ka marrë vëmendjen...

FOTO/Transformimi total i politikanes shqiptare

"Bukurisë" së familjes Meta i është shtuar edhe zonja Monika. "I shëmtuari s'ka çfarë humbet. Unë kam qenë e shëmtuar gjithë jetën time. Rregullimet e vetme që kam bërë janë dhëmbë dhe flokët." Nga citati i...