Wednesday, January 24, 2018

Pikante

+18/Femrat ankohen: 97% e meshkujve s’ia kanë idenë në shtrat, ja arsyet pse…

Meshkujt mendojnë se ata janë demi në të gjitha llojet e situatave, por duhet të pranojnë se bëjnë gabime të caktuara në shtrat. Shpesh ne femrat jemi fajësuar për shkak të ndërlikimit dhe që...

Foto/ Emily Ratajkowski nudo si në shekullin e 15-të! (Foto+18)

Ajo është e pranishme gjithmonë në Instagram, duke ekspozuar trupin e saj joshës. Por fotografitë që Emily Ratajkowski 26 vjeç postoi këtë të shtunë, “çmendën” fansat duke bërë shumë bujë. Ajo ishte plotësisht nudo, flokët dhe...

Foto/ Ledina Çelo “fërkohet në tub”, provokon fansat me pamje të nxehta

Ajo është një prej këngëtareve shqiptare që nuk e ka problem moshën dhe statusin e nënës së dy fëmijëve për të bërë edhe poza provokuese. Po flasim për Ledina Çelon, e cila na ka befasuar...

“Disa femra kënaqen kur përdhunohen”, ish-pornostarja jep deklaratën e papritur (Foto)

Një yll pornografie franceze ka shkaktuar zemërim të madh pasi deklaroi në një debat televiziv se disa viktima pëlqejnë të përdhunohen. Brigitte Lahaie, 62 vjeçe, ishte një nga 100 gratë që nënshkruan një letër të...

“O ti q* r***t në kohën e lirë”, aktorja zbulon se burri e tradhëton...

Kjo kamera e fshehtë që i eshte bere prezantueses se emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj, një nga aktoret e njohura shqiptare të humorit do ju shkrije se qeshuri. Ne kete video mund te shihni...

Ish e dashura e pilotit: Seksi tresh më ka bërë të bie nga pesha,...

Modelja 26-vjeçare, Veronika Vale, ish e dashura e kampionit të Formua 1, Ljuis Hamilton, ka folur për mediat britanike, edhe për arsyet e rënies së saj nga pesha. Për “The Sun”, modelja rrëfehet se...

VIDEO/ Kamëz, çifti nuk përmbahet, kryen marrëdhënie në makinë në mes të ditës në...

Ditën e djeshme në Tiranë, në hyrje të qytetit pranë zonës së njohur si “Kthesa e Kamzës”, një çift ka ndalur makinën dhe ka kryen seks brenda saj në mes të ditës. Çifti ka hapur...

Në këtë fshat bëhet vetëm seks dhe flihet gjumë, ja misteri që e rrethon

Ata që jetojnë në fshatin e Kalachit, që është në kufirin rus të Kazakistanit kishte një problem me sëmundjen e “gjumit”. Edhe pse banorët e fshatit kanë fjetur në tre vitet e fundit, ata ishin...

Blen bombë të telekomanduar për të vrarë prindërit për shkak të të dashurës

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte...

Skandali/ Eliza Dushku rrëfen skenën e përdhunimit në moshën 12-vjeçare (Video/Foto)

Mes shumë aktoresh të abuzuara seksualisht qëndron edhe shqiptaro amrikanja Eliza Dushku, autore e “Dear Albania” (E dashur Shqipëri) e cila është ngacmuar seksualisht në moshë 12 vjeçare. Në një status në “Facebook” Eliza...