Loading...

Pikante

VIDEO/ Zbulon se i dashuri ishte i martuar, vajza në Tiranë habit me veprimin...

Një vajzë nga Tirana prej kohësh ishte në marrëdhënie me një djalë. Por së fundmi duket se ka zbuluar detaje aspak të këndshme nga jeta e tij. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, vajza...

VIDEO/ Plas grushti në mes të Gjirokastrës, 4 lezhjanë përleshen me …

‘Pse më sheh?’ është një nga shprehjet tipike që fut në sherr dy shqiptarë dhe më pas çon edhe në përplasje më të përshkallëzuar duke përfshirë këtu përdorimin e armëve të ftohta apo edhe...

Gruaja nga Shkodra: Nuk po arrij të fle pas asaj që gjeta në shtrat

Ka njerëz që besojnë në magji, e të tjerë që këtë e quajnë “çmenduri” e prapambetje. Një grua beson se i kanë mallkuar shtëpinë dhe për këtë fakt nuk po gjen paqe. Kjo është...

Njihuni me fshatin bordello në Shqipëri

Shqipëria është vendi i çudirave. A e dini se në vendin tonë ekziston një fshat me tradita vërtetë të çuditshme, i cili njihet njihet si vendi i lirisë seksuale, ku çdo burrë ka shkuar...

VIDEO/ I kishte të dashura të dyja, djali nga Korça fut vajzat në sherr:...

Një djalë nga Korça, i cili kishte njëkohësisht dy të dashura në gjimnaz, i ka futur këto të fundit në sherr. Sherri mes tyre ka degjeneruar me grushte ditën e hënë, ndërsa duket se jo...

Studimi befasues: Ajo shkon me meshkujt të tjerë? Fajin e ka e ëma…

Njerëzit tradhtojnë! Nëse ende nuk e keni pranuar këtë fakt, bëni mirë ta pranoni. Tradhtia ndodh, dhe për arsye që nuk janë në dorën tonë. Një studim i kryer së fundmi nga Illicit Encounters,...

Genti Kame sulmon aktoren: Ish-kurva e Edi Ramës, i lëpinit t*pet ministrit për një...

Aktori Genti Kame, i biri i regjisorit Gëzim Kame i është përveshur aktores Ema Andrea, duke e quajtur atë “kurva e Edi Ramës”, teksa kujton kohën kur babai i tij iu kundërvu ministrit dhe...

“Zjarrin i vije pjeshkës dhe atij mos ia jepje”, Ilir Vrenozi zhgënjehet nga Grida...

Një video me mesazhe të forta erotike është publikuar pasditen e djeshme në mediat online, ku tregohen mesazhe të deputetit Ervin Salianji. Në telefonin e regjistruar nga kamera pas tij deputeti shihet teksa po komunikon...

Pa censurë/ Video e plotë e skandalit seksual të deputetit Salianji me G.D

Dje në orët e vona të pasdites qarkulloi ne rrjet një video të deputetit demokrat Ervin Salianji me një komunikim me mesazhe me G.D. Nuk ka asnjë çështje private që diskutohet në godinën ku Ervin...

Kush është G.D, protagonistja në videon erotike të deputetit Ervin Salianji

CNA.al dje publikoi një video në sallën e parlamentit të deputetit të Bashës, Ervin Salianji. Një video e neveritshme, një komunikim pervers, që na fakt bëri xhiron në shumicën e mediave shqiptare. Menjëherë pas publikimit...