Wednesday, January 24, 2018
Home Kuriozitete

Kuriozitete

Yjet flasin për ty/ Horoskopi për ditën e sotme, 19 janar 2018

Dashi Nëse po shqyrtoni mundësinë për një udhëtim, për argëtim apo për punë, mos u ktheni mbrapa. Parashikohen përvoja shumë interesante në vijim! Mund të pasuroni bagazhin tuaj kulturor me njohje dhe njohuri të reja....

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e enjte 18 janar 2018

Dashi Hëna në bashkëpunim me shenjën tuaj vazhdon t’ju nxjerrë nga telashet. Ata që nuk janë të kënaqur me gjendjen e tyre sentimentale do të enden në kërkim të njohjeve të reja. Beqarët do të...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e mërkurë 17 janar 2018

Dashi Këto ditë do keni përjetime të reja në zemrën tuaj dhe do të jeni gati të bëni një kthesë vendimtare në jetën dashurore. Atmosferë emocionale edhe për beqarët të cilët do të kenë njohje...

FOTOT/ Aksiden te kryeministia, makina mbi trotuar

Dy mjete janë përplasur pak minuta më parë në hyrje të kryeministrisë. Rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta por nga fotot që ka shpërndarë LSA duket që mjeti Hyndai ka kaluar mbi trotuar...

A ka pasur dashnore Lulzim Basha në Holandë?

Teksa ishte i ftuar në një televizion ku lajmet jepen me gjoksin jashtë, kreu i PD, Lulzim Basha nuk i ka shpëtuar pyetjes për jetën e tij seksuale. Basha u pyet nga Ismet Drishti...

Paralajmërimi i frikshëm i Papës: Bota është vetëm një hap larg luftës bërthamore

Mbi avionin papal, Papa Francesku tha të mërkurën se ishte vërtet i frikësuar nga rreziku i luftës bërthamore dhe se bota tani ishte vërtet në limitin e saj, shkruan Reuters Komenti i tij i bërë...

Kjo është sfida më e çmendur që keni parë ndonjëherë në Instagram! Do guxonit...

Ka pasur disa sfida idiote në rrjetet sociale në të kaluarën, por kjo e fundit me siguri është më e çmendura. Do thoni ju pse? Sepse luani me jetën tuaj! E ashtuquajtura “Tide...

Skemë ‘mashtrimi’, vendi ku lypësit fitojnë deri 60.000 euro në muaj

Bandat nga Azia dhe Arabia Saudite i dërgojnë profesionistët të lypin para dhe më pas iu marrin të gjitha. Dihet se Dubai është një qytet i pasur në të cilin lypsët profesionist mund të...

Deklarata ‘bombë’ e juristes: Do doja të isha nusja e Lulzim Bashës për …

E njohur për batuta dhe deklarata të bujshme, juristja e diplomuar në universitetin e Romës “La Sapinza”, Enida Bozheku, edhe këtë herë ka lëshuar një thagmë të re. E ftuar në emisionin “Debati në Channel...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi ditor, e martë 16 janar 2018

Dashi Hëna kalon nëpër Bricjap sot dhe kjo do ju bëjë të ndjeni disa momente lodhjeje dhe të përfshiheni në diskutime të vogla me personin që keni në krah të cilat do t’ju shqetësojnë. Beqarët...