Wednesday, January 24, 2018

Jetë&Stil

Tha se e kishte ‘gjuajtur’… por Ermal Mamaqi ‘fëlliq’ keq Rashel Kolanecin

Pak javë më parë në një intervistë në emisionin “rival” të Ermal Mamaqit, atë të Luana Vjollcës, Rashel Kolaneci tha se, një nga meshkujt shqiptarë që e kishte “gjuajt” ishte pikërisht Ermal Mamaqi. Edhe pse...

“Çmendet” Gentian Zenelaj, ja ç’farë bën! (Video)

Nëse mendoni se jemi në dimër dhe askush nuk do të donte të provonte temperaturat e ulëta duke u larë në det…gaboheni! Ka dhe nga ata guximtarët që pasionin e zhytjes në ujë pse jo...

“O ti q* r***t në kohën e lirë”, aktorja zbulon se burri e tradhëton...

Kjo kamera e fshehtë që i eshte bere prezantueses se emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj, një nga aktoret e njohura shqiptare të humorit do ju shkrije se qeshuri. Ne kete video mund te shihni...

Këto shenja lajmërojnë se keni një problem të madh shëndetësor

Ajo shkakton numrin më të madh të vdekjeve kurse këto shenja nuk ju bëjnë kurrë të dyshoni. Njerëzit mendojnë se problemet seksuale, gërhitja apo gjakderdhja janë probleme të vogla shëndetësore. Për këtë arsye shpesh dhe...

Ish e dashura e pilotit: Seksi tresh më ka bërë të bie nga pesha,...

Modelja 26-vjeçare, Veronika Vale, ish e dashura e kampionit të Formua 1, Ljuis Hamilton, ka folur për mediat britanike, edhe për arsyet e rënies së saj nga pesha. Për “The Sun”, modelja rrëfehet se...

Kush tradhton më shumë: biondet, esmeret, zeshkanet…?

Një studim, që ka hulumtuar nëse ngjyra e flokëve te meshkujt dhe te femrat kanë lidhje me sinqeritetin, ka treguar se biondet anojnë për nga tradhtia Faqja e internetit “Cheatterville” ka bërë një anketë me...

E padëgjuar! Ky lloj gripi shërohet vetëm me seks

Një lloj gripi i quajtur Aussies mund të shërohet vetëm duke pasur marrëdhënie seksuale. Kështu, thonë disa ekspertë të Univiersitetit ‘Wilkes’ në Pensilvani, të cilët e hulumtuan këtë lloj gripi. Se si mund të ndikoj...

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes (Foto)

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9 të shtatzënisë, kur ra koma. Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4...

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës E për...

Skandali/ Eliza Dushku rrëfen skenën e përdhunimit në moshën 12-vjeçare (Video/Foto)

Mes shumë aktoresh të abuzuara seksualisht qëndron edhe shqiptaro amrikanja Eliza Dushku, autore e “Dear Albania” (E dashur Shqipëri) e cila është ngacmuar seksualisht në moshë 12 vjeçare. Në një status në “Facebook” Eliza...