Wednesday, January 24, 2018

Jetë&Stil

+18/Femrat ankohen: 97% e meshkujve s’ia kanë idenë në shtrat, ja arsyet pse…

Meshkujt mendojnë se ata janë demi në të gjitha llojet e situatave, por duhet të pranojnë se bëjnë gabime të caktuara në shtrat. Shpesh ne femrat jemi fajësuar për shkak të ndërlikimit dhe që...

Foto/ Emily Ratajkowski nudo si në shekullin e 15-të! (Foto+18)

Ajo është e pranishme gjithmonë në Instagram, duke ekspozuar trupin e saj joshës. Por fotografitë që Emily Ratajkowski 26 vjeç postoi këtë të shtunë, “çmendën” fansat duke bërë shumë bujë. Ajo ishte plotësisht nudo, flokët dhe...

“Dua të bëhem, i drejtë, trim e sederili si ty Babë”

Vodhi dhe mori edhe dëmshpërblim, por Ardian Fullani shihet si model nga djali i tij. Ish guvernatori i bankës së Shqipërisë Ardian Fullani feston sot ditëlindjen dhe i biri Erik Fullani i dedikon këto...

Si ndihet njeriu kur i thuhet se po vdes?

Kjo nuk është një temë që shumica prej nesh dëshirojnë të flasin, por është një realitet që shumë prej nesh do të duhet të përballen me të në të ardhmen, duke marrë lajmin nga...

KESHILLA/ Lëngu që ngre të vdekurit (Receta)

Me dekada të tëra ky ilaç u sugjerohet atyre që vuajnë nga kanceri, sepse thyen energjinë, forcon imunitetin dhe përmirëson pasqyrën e gjakut. Përgatitet në mënyrë të thjeshtë, mangësia e vetme është se nuk...

Seksi gjatë periodave është i mirë për shumë arsye, por kjo në veçanti e...

Ideja e seksit gjatë periodave mund të stepë shumë prej jush, por sipas doktorëve mund të ketë shumë përfitime. Gjinekologët në universitetin e Michiganit tregojnë se duke bërë seks gjatë ciklit, shkurtoni kohëzgjatjen e tij. Pas çdo...

10 gjërat që nuk të interesojnë më pasi ke kaluar 30 vjet

Kur je adoleshente deri në të njëzetat, çdo gjë e përjeton më shumë se në çdo moshë. Është hera e parë për shumë përvoja që u ndodh të gjithëve para se të rriten. Por, ndërsa...

Zbulohet se sa ka kushtuar xhaketa e Marinës, do të mbeteni pa fjalë…! (Foto)

‘C’est la vie”, programi i argëtimit në Tv Klan, ka mbaruar, por akoma jo komentet për të. Më shumë sesa konkurrentët në garë, fituesit apo personazhet që spikatën më shumë, vëmendje të madhe gjatë këtij...

Foto/ Ledina Çelo “fërkohet në tub”, provokon fansat me pamje të nxehta

Ajo është një prej këngëtareve shqiptare që nuk e ka problem moshën dhe statusin e nënës së dy fëmijëve për të bërë edhe poza provokuese. Po flasim për Ledina Çelon, e cila na ka befasuar...

“Disa femra kënaqen kur përdhunohen”, ish-pornostarja jep deklaratën e papritur (Foto)

Një yll pornografie franceze ka shkaktuar zemërim të madh pasi deklaroi në një debat televiziv se disa viktima pëlqejnë të përdhunohen. Brigitte Lahaie, 62 vjeçe, ishte një nga 100 gratë që nënshkruan një letër të...