Wednesday, January 24, 2018

Jetë&Stil

10 fjali që burrat duan të dëgjojnë nga një grua

Vështirë se do arrijë t’i marrin të gjitha por të paktën ta kemi një ide të përgjithshme, që për çdo rast të nxjerrim nga xhepi kartën fituese, d.m.th. fjalinë që do ta bëjë të...

Puthja e Vitit të Ri, e dini pse ndodh?

Tani është kthyer thuajse në një traditë që sapo ora të shënojë 00:00 në ndërrimin e viteve, të gjitha çiftet nisin e i dhurojnë njëri-tjetrit puthjen e Vitit të Ri. Shumë prej nesh nuk...

Njihuni me binjaket më të bukura në botë!

Binjaket e njohura ndryshe si  “Binjaket Clements”, vetëm 7 vjeç, janë konsideruar nga ndjekësit e tyre në “Instagram” si “binjaket më të bukura në botë”. Binjaket identike Leah Rose dhe Ava Marie, nga Los Anxhelosi...

Duar dhe këmbë gjithmonë të ftohta? Ja çfarë nuk shkon me ju

Këmbët ose gishtat e ftohtë të duarve mund të jenë shenja për probleme serioze ose stres, sikurse edhe për mungesë të hekurit në gjak. Lexoni disa nga simptomat të cilat nuk do të duhej...

Seksi dhe ëndrra e çdo mashkulli, këto janë vajzat seksi të politikanëve shqiptarë

Seksi dhe ëndrra e çdo mashkulli, këto janë vajzat e përfolura të politikanëve shqiptarë. Ato janë të reja në moshë, të bëra të famshme falë prindërve të tyre apo edhe talentit në raste të...

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj kur nuk pini kafe

Shqiptarët janë të çmendur pas kafesë. Konsumimi i kafes në vend është 2.3 kilogramë për frymë në vit. Kur vjen puna tek kafja, në botë ashtu si edhe në Shqipëri identifikohen lehtë tre kategori njerëzish:...

Zbulohet e përbashkëta e ‘Mias’ të RBD dhe Sara Hoxhës

Ajo është një nga aktoret më të dashura dhe më të njohura nga të rinjtë shqiptarë.  Anahi ishte aktorja kryesore e serialit RBD, në rolin e ‘Mias'. Ajo tashmë është nëna e një djali dhe...

Elvana Gjata fejohet me biznesmenin, kush është pronari i hotelit që i mbulon shpenzimet...

Këngëtarja Elvana Gjata u ka munguar fansave të saj, duke mos qenë fare aktive në rrjetet sociale. Prej kohësh, ajo është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po realizon projektet e reja...

‘Bëj seks me mua….’ Oriola ngre këmbët, por komentii Arminës ju lë pa fjalë

Modelja sexy nuk ka të ndalur me surprizat e saj. Pas fotove provokuese, fjalorit vulgar në mini serinë me Ermal Mmaqin ajo ka sërish diçka që do ju lerë pa fjalë. Oriola Marashi është një nga...

Mbesa e Nishanit kërkon burrë shqiptar, bën deklaratën befasuese (Video)

Në emisionin “Top Show”, e njohura si mbesa e ish Presidentit Bujar Nishani, modelja sexy Beniada Nishani ka folur për raportin e saj me meshkujt. Ajo ka realizuar pa fund sete fotografike ku shfaqet ekstremisht e...