Wednesday, January 24, 2018

Modë

Zbuloni burrat më seksi 2017! A është edhe i preferuari yt?

Është punë e vështirë, por dikush duhet ta bëjë këtë: kemi skanuar universin mashkullor për të bërë renditjen e 10 burrave më seksi për vitin 2017, e në fund zgjedhim fituesin. Çdo vit është...

Keni vendosur të mbani mjekër? Ja modelet e reja për 2018 (Foto)

Gjatë vitit 2017 mjekra u kthye sërish në modë, por ashtu si dhe flokët ajo ka nevojë të stilohet dhe besojeni apo jo, është diçka që kërkon përkujdesjen e saj. Sipas kuratorëve të imazhit...

Getoari si sheik/ Gardëroba marramendëse e reperit, nga aksesorët te veshjet mijëra euroshe

Getoar Selimi është padyshim një ndër reperët më të sukseshëm shqiptar, por bashkëshorti i Marina Vjollcës nuk mbetet prapa as kur bie fjala tek pasuria. Nuk ka si mos të bjerë në syrin e publikut,...

Trendi i ri i bluzës për Krishtlindje (FOTO)

Bëhet fjalë për një trend që u shfaq për herë të parë nga Nicki Minaj në tetor, ku në tapetin e kuq të Tidal X, koncertit të organizuar nga Jay Z, u shfaq me...

Seksbomba Coco kërkon ‘autorësinë’: Unë shpika fenomenin e të pasmeve, jo Kim Kardashian

Karrierën si modele e ka nisur që në vitin 1997 dhe në atë kohë ishte vetëm 18 vjeç. Famën do të gjente me pozat e nxehta që realizonte. Coco Austin, sot 38 vjeçe, thotë se, është...

Rita Ora bën publike bindjet e saj politike (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Këtë herë përveç sukseseve dhe publikimit të hit-ve të saj, Rita ka zgjedhur të zbulojë edhe bindjet politike. Në një postim në...

Mbesa e ish-Presidentit Nishani provokon sërish me kalendar seksi!

Ajo ka qenë një nga personazhet më të komentuara të vitit që lamë pas. Kjo për shkak të afërsisë së saj me ish-Presidentit e Republikës Bujar Nishani dhe gjithashtu për shkak të fotove të saj...

Tre veshjet më të mira për festa

Festat janë një nga eventet më të rëndësishme për ne, në të cilat jo vetëm kalojmë mirë, por gjithashtu krijojmë edhe kontakte të reja. Por janë të shumtë ata meshkuj të cilët stresohen për...

A shkohet kështu në festë? (Foto +16)

Vajzat e programit TOWIE e dijnë shumë mirë se si të luajnë me veshjet ose... zhveshjet. Kështu që yjet bukuroshe u shfaqën tepër provokuese për ditëlindjen e Bobby Norris, ku Lydia Bright dhe Amber Dowding...

Në ditët kur të është mërzitur e zeza, guxo me të kuqe dhe rrit...

Është kaq e lehtë të zgjedhësh veshjen e ditës, kur baza e të gjithë elementëve është ngjyra e zezë. Një prej bazave të dimrit, e zeza është për këdo zgjedhja e sekondës së fundit. Por...