Wednesday, January 24, 2018

Modë

Tre veshjet më të mira për festa

Festat janë një nga eventet më të rëndësishme për ne, në të cilat jo vetëm kalojmë mirë, por gjithashtu krijojmë edhe kontakte të reja. Por janë të shumtë ata meshkuj të cilët stresohen për...

Zbuloni burrat më seksi 2017! A është edhe i preferuari yt?

Është punë e vështirë, por dikush duhet ta bëjë këtë: kemi skanuar universin mashkullor për të bërë renditjen e 10 burrave më seksi për vitin 2017, e në fund zgjedhim fituesin. Çdo vit është...

A shkohet kështu në festë? (Foto +16)

Vajzat e programit TOWIE e dijnë shumë mirë se si të luajnë me veshjet ose... zhveshjet. Kështu që yjet bukuroshe u shfaqën tepër provokuese për ditëlindjen e Bobby Norris, ku Lydia Bright dhe Amber Dowding...

Nuk ndalet modelja shqiptare, heq sërish mbathjet dhe del ‘nudo’ për PLAYBOY (Foto18+)

Modelja shqiptare, Iris Shala, ka dalë me një set të ri fotografik, ku shihet mjaft joshëse. Ajo është fotografuar nga Michael Tabarosky. Në të kaluarën, Shala ka pozuar edhe për revistën e njohur Playboy. Ajo njihet edhe...