Wednesday, January 24, 2018

Modë

Foto/ Emily Ratajkowski nudo si në shekullin e 15-të! (Foto+18)

Ajo është e pranishme gjithmonë në Instagram, duke ekspozuar trupin e saj joshës. Por fotografitë që Emily Ratajkowski 26 vjeç postoi këtë të shtunë, “çmendën” fansat duke bërë shumë bujë. Ajo ishte plotësisht nudo, flokët dhe...

Zbulohet se sa ka kushtuar xhaketa e Marinës, do të mbeteni pa fjalë…! (Foto)

‘C’est la vie”, programi i argëtimit në Tv Klan, ka mbaruar, por akoma jo komentet për të. Më shumë sesa konkurrentët në garë, fituesit apo personazhet që spikatën më shumë, vëmendje të madhe gjatë këtij...

Mbesa e ish-Presidentit Nishani provokon sërish me kalendar seksi!

Ajo ka qenë një nga personazhet më të komentuara të vitit që lamë pas. Kjo për shkak të afërsisë së saj me ish-Presidentit e Republikës Bujar Nishani dhe gjithashtu për shkak të fotove të saj...

Nuk ndalet modelja shqiptare, heq sërish mbathjet dhe del ‘nudo’ për PLAYBOY (Foto18+)

Modelja shqiptare, Iris Shala, ka dalë me një set të ri fotografik, ku shihet mjaft joshëse. Ajo është fotografuar nga Michael Tabarosky. Në të kaluarën, Shala ka pozuar edhe për revistën e njohur Playboy. Ajo njihet edhe...

Getoari si sheik/ Gardëroba marramendëse e reperit, nga aksesorët te veshjet mijëra euroshe

Getoar Selimi është padyshim një ndër reperët më të sukseshëm shqiptar, por bashkëshorti i Marina Vjollcës nuk mbetet prapa as kur bie fjala tek pasuria. Nuk ka si mos të bjerë në syrin e publikut,...

A shkohet kështu në festë? (Foto +16)

Vajzat e programit TOWIE e dijnë shumë mirë se si të luajnë me veshjet ose... zhveshjet. Kështu që yjet bukuroshe u shfaqën tepër provokuese për ditëlindjen e Bobby Norris, ku Lydia Bright dhe Amber Dowding...

Instruktorja e fitnesit shkon me brekë në palestër (Foto)

Roberta Carluccio është një model dhe instruktore e fitnesit, por përveç palestrës, ajo gjithashtu e do futbollin. Në mënyrë të veçantë, ajo pëlqen Juventusin dhe lojtarët e saj, gjë të cilën e shpreh edhe në...

Loti, modelja që po çmend pasarelat (Foto)

Është duke ecur gjithnjë e më shumë në gjurmët e motrës së saj të madhe, që nuk është më në kulmin e famës që i dhanë pasarelat. Por familja Moss ka me se të mburret....

Zbuloni burrat më seksi 2017! A është edhe i preferuari yt?

Është punë e vështirë, por dikush duhet ta bëjë këtë: kemi skanuar universin mashkullor për të bërë renditjen e 10 burrave më seksi për vitin 2017, e në fund zgjedhim fituesin. Çdo vit është...

Tre veshjet më të mira për festa

Festat janë një nga eventet më të rëndësishme për ne, në të cilat jo vetëm kalojmë mirë, por gjithashtu krijojmë edhe kontakte të reja. Por janë të shumtë ata meshkuj të cilët stresohen për...