Loading...

Bukuri

Nëse takoni një burrë të tillë, largohuni prej tij

Shijet nuk diskutohen dhe ne kemi rënë dakord për një listë të llojeve të burrave nga të cilët çdo femër do të largohet për të shpëtuar. 1.Burrat që shtihen se janë të mençur Është plot besim....

‘Të jesh e zhveshur kur të vij në shtëpi’, cila këngëtare shqiptare mori këtë...

Ditën e të dashuruarëve pamë dedikime dhe dhurata nga më të ndryshmet mes personazheve publikë shqiptarë. Dikush surprizoi partneren me një ambient të zbukuruar dhe romantik, dikush tjetër me dhurata të shtrenjta por ka edhe...

Videoja që tregon se kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike

Shqiptarja me të pasmet më bombastike është titulli që i është vënë nga mediat plot femrave nga Shqipëria e Kosova. Por, kush është në të vërtetë shqiptarja që ka të pasmet më seksi? Një video,...

Zbuloni se si 1 në 7 femra e gjen dashurinë në festën e fundvitit

Festat e fundvitit janë të njohura shpesh për keqkuptimet që mund të kesh mes kolegëve për shkak të rrethanave “dehjes” le të themi. Sipas një studimi britanik 1 në 7 femra britanike kanë gjetur dashurinë...

Luana Vjollca vjen e transformuar për 2018-ën

Prej kohësh presim që Luana Vjollca të shfaqet e transformuar.  Ajo ka treguar pak nga ndryshimi saj para disa javësh, por në ekran ishte shfaqur krejt ndryshe. Madje dhe në rrjetet sociale ajo ishte treguar...

Nuk ndalet modelja shqiptare, heq sërish mbathjet dhe del ‘nudo’ për PLAYBOY (Foto18+)

Modelja shqiptare, Iris Shala, ka dalë me një set të ri fotografik, ku shihet mjaft joshëse. Ajo është fotografuar nga Michael Tabarosky. Në të kaluarën, Shala ka pozuar edhe për revistën e njohur Playboy. Ajo njihet edhe...

Ja 3 FOTO më të ‘nxehta’ të dashurës së deputetit

Iva Aliko prej disa kohë ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë, duke qenë shumë e komentuara. Në shumë intervista ka qenë transparente, duke treguar gjithçka rreth jetës së saj dhe se ka dëshirë...

FOTO/ Shpërthen Ingrit Gjoni, më seksi se kurrë! Sot ka nxjerrë në pah gjoksin...

Këngëtarja Ingrit Gjoni ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më shpërthyese se kurrë. E veshur më të zeza dhe mjaft e hapur tek pjesa e dekoltesë dhe e këmbëve, Ingriti...

Godet Samanta, shfaqet sexy si asnjëherë më parë

Këngëtarja e njohur Samnta Karavella ka ngritur temperaturat me një prej postimeve të saj të fundit. Këngëtarja shaqet me rrecipeta në pjesën e pasme të një makine luksoze. Samanta e ka shtuar rritmin e pozave...

Lori Hoxha tregon më shumë seç duhet!

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në profilin e saj në SnapChat një foto në të cilën ka pozuar më seksi se asnjëherë duke u dukur mjaft në formë. Gjithashtu ajo që ka...