Loading...

Bukuri

VIDEO/ Xhensila Myrtezaj merr 10 milionë…

Sukseset e saj nuk kanë të ndalur. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj në fund të muajit dhjetor, ka lançuar këngën e saj të fundit deri më tani, të titulluar ‘Çelësi i zemrës’. E me këtë projekt të saj...

Beyonce, personazhi më i pasur i 2017-ës

Si çdo vit tjetër edhe këtë herë revista prestigjioze, “Forbes”, ka shpallur listën e personazheve të famshëm më të pasur në botë për vitin 2017. Harku kohor i qershorit të 2016-ës deri në qershorin e...

FOTO/ ‘Masakrohet’ Genta Ismajli, i ekspozojnë foto të sikletshme me zogun…

Këngëtarja Genta Ismaili është kapur keq nga një paparazzi në një vend që duket si klub nate. Veshja e saj e bardhë ia kishte ‘vizatuar’ gjithë ‘zogun’ e saj. Por, në gjendje të keqe duket fytyra...

Kim çmend fansat, poston foton e radhës e zhveshur në Instagram

Është përsëri Kim Kim Kardashian West ka bërë atë që di më së miri. Atëherë kur nuk e pritni të postoi foto në Instagram dhe ato të zhveshura për të “kallur” rrjetin me komente të ndryshme. Kështu...

Ja 12 gabimet që djemtë i bëjnë në instagram kundrejt vajzave

Asnjë vajze nuk i pëlqen këto 12 gabime që bëni ju! Instagrami është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe është fakt që shumë çifte njihen në këtë program. Madje në ambiente të ndryshme...

Ylli shqiptar i filmave për të rritur, e ndan shqiponjën në dysh (Foto/Video+16)

Aktorja e filmave pornografik, Alby Rhydes, ka zgjedhur që kësaj here të realizojë një fotosesion më ndryshe, me flamurin kombëtar Shqiptarja ka veshur flamurin si triko derisa poshtë tij nuk ka pasur të veshur as...

Marina ia vë ‘flakën’ Instagramit me këtë FOTO

Moderatorja Marina Vjollca është emër shumë i dashur për publikun. Në Kosovë ajo u bë më e njohur kur u lidh me reperin Getoar Selimi, me të cilin tashmë është e martuar. Aktualisht, Marinën nuk e...

Njihuni me binjaket më të bukura në botë!

Binjaket e njohura ndryshe si  “Binjaket Clements”, vetëm 7 vjeç, janë konsideruar nga ndjekësit e tyre në “Instagram” si “binjaket më të bukura në botë”. Binjaket identike Leah Rose dhe Ava Marie, nga Los Anxhelosi...

FOTO/ Film erotik? Modelja shqiptare tregon të vërtetën: Deri tani kam marrë pjesë në…

Pas publikimeve të disa fotove të Aurela Hoxhës në Barcelonë teksa po bashkëpunon me studion e artit, modës dhe kinemasë “Belledejour”, u përfol se ajo do të ishte pjesë e një filmi erotik. Por vetë...

Dalin 6 sekretet që meshkujt turpërohen t’ua thonë femrave

Çfarë dimë ne për meshkujt? Dinë se “çmenden” pas pajisjeve më të komplikuara elektronike, që duan futbollin dhe sportet e tjera. Shumë prej tyre kanë një mjekër të bollshme që i bën ata seksi (disa,...