Loading...

Bukuri

Ja 12 gabimet që djemtë i bëjnë në instagram kundrejt vajzave

Asnjë vajze nuk i pëlqen këto 12 gabime që bëni ju! Instagrami është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe është fakt që shumë çifte njihen në këtë program. Madje në ambiente të ndryshme...

”Haja dru çdo ditë”, Gerta Heta tregon historinë shokuese si dhunohej sistematikisht nga partneri

Të gjithë nostalgjikët e radios nuk mund të mos e njohin Gerta Hetën, folësja dhe moderatorja e njohur mund të konsiderohet pa frikë një prej zërave më të rëndësishëm radiofonikë të këtyre 10 viteve...

Keni lekurë të yndyrshme, të thatë apo mikse? Ja disa këshilla nga dermatologët.

Lëkura është pasqyrë e shëndetit. Ushqimi i mirë, fjetja e mjaftueshme, reduktimi i stresit, hidratimi i vazhdueshëm i lëkurës, mbrojtja e lëkurës nga rrezatimi diellor janë faktorë për të pasur një lëkurë të shëndetshme. Jo...

FOTOJA që po thyen zemrat e miliona njerëzve

Kjo foto po thyen zemrat e miliona njerëzve. Një amerikane, e cila po hante drekë në një restorant më 14 shkurt, arriti të sjellë këtë imazh befasues. Një i moshuar, i mbytur në lot, ishte ulur...

Del një FOTO nudo e Klaudia Pepës, çmendet rrjeti! Ja me kë e festoi...

Klaudia Pepa nuk di të ndalet për sa i përket fotografive provokuese. Balerina e suksesshme kësaj here ka postuar një foto ku shfaqe e gjitha lakuriq, teksa mban një shishe shampanjë në dorë. Duket se...

Ilda Bejleri flet për lidhjen me deputetin: E kam…

E ftuar në studion e moderatores Rudiana Majistari ka qenë sot Ilda Bejleri. Moderatorja sportive teksa ka folur për projektet më të reja që ka në plan të sjellë në ekran ajo nuk i shpëtoi...

Baladat më të suksesshme shqiptare dedikuar dashurisë

Dashuria dominon në tekstet muzikore të këngëtarëve. Janë sidomos baladat ato përmes së cilave trajtohet kjo ndjenjë, andaj baladat e dashurisë në skenën shqiptare janë të shumta. Adelina Ismaili, Soni Malaj, Naser Berisha, Rovena Dilo, Elvana...

‘Të jesh e zhveshur kur të vij në shtëpi’, cila këngëtare shqiptare mori këtë...

Ditën e të dashuruarëve pamë dedikime dhe dhurata nga më të ndryshmet mes personazheve publikë shqiptarë. Dikush surprizoi partneren me një ambient të zbukuruar dhe romantik, dikush tjetër me dhurata të shtrenjta por ka edhe...

Femra me të pasmet më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj ju...

Victoria Lomba është konsideruar ngatë gjithë si femra me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj. Këtë verë ajo vjen e veshur me “body”...

Ky lajm do ju ‘çmendë’/ Ja nga dallojnë xhinset e lira nga ato që...

Xhinset janë padyshim veshja më e shitur në botë, të gjithë duke filluar që nga më I vogli e deri tek më I rrituri kanë një palë xhinse në dollap, por a e dini...